Branże

Szeroka gama zastosowań

Nasze rozwiązania stosowane są w tych przedsiębiorstwach, które posiadają własną flotę pojazdów służbowych lub takich, które posiadają ekipy pracujące w terenie. Otwartość naszych systemów a także możliwość dopasowania się do szczególnych wymagań pozwala na zastosowanie naszych rozwiązań między innymi w firmach: energetycznych, wodno-kanalizacyjnych, komunalnych, transportowych, budowlanych, handlowych i serwisowych.

Rozwiązania uniwersalne i dedykowane

Proponujemy zarówno sprawdzone w ciągu wieloletniej eksploatacji rozwiązania typowe (FM.frameLOGIC – zarządzanie flotą pojazdów, FC.frameLOGIC – kontrola paliwa i FS.frameLOGIC– zarządzanie brygadami terenowymi) jak i moduły dedykowane.Taka oferta to niezwykłe połączenie niezawodności z otwartością na specyficzne wymagania każdej z branż. Przykładem rozwiązania dedykowanego jest pomiar obrotów betonomieszarki, który daje w systemie możliwość podglądu prędkości obrotu i kierunku. Dzięki temu zidentyfikować można rodzaj pracy takiego pojazdu i prawidłowość użytych parametrów.

Aplikacje mobilne dla każdej branży

Każde z oferowanych rozwiązań mobilnych, przygotowane jest pod potrzeby dedykowanej branży. Taki podział otwiera przed firmami całe spektrum możliwości – od zarządzania brygadami terenowymi, przez w pełni mobilne prowadzenie kart drogowych, komunikację na linii dyspozytor – brygada, kontrolowanie pozycji floty, aż po zarządzanie odbiorem odpadów. Każdy produkt może być dodatkowo modyfikowany pod wymagania poszczególnego użytkownika.

top
Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek) do poprawnego funkcjonowania i statystyk. Więcej informacji znajduje się w „Polityce prywatności”. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie cookies – zamknij naszą stronę.
Wyrażam zgodę