Firmy komunalne

frameLOGIC w przedsiębiorstwach komunalnych

Nowym wyzwaniem dla wszystkich przedsiębiorstw komunalnych jest dostosowanie się do wymogów zgodnych z Ustawą z dnia 1 lipca 2011 roku o utrzymaniu czystości i porządku w gminach. Nakłada na te firmy nowe obowiązki, których spełnienie bez wsparcia nowoczesnych technologii jest niemożliwe. Wychodzimy naprzeciw tym potrzebom oferując szereg narzędzi do kontroli transportu odpadów, ich ważenia i oraz identyfikacji pojemników.

Pobierz folder

Moduł obsługi firm komunalnych

Wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorstw komunalnych, stworzyliśmy program do obsługi instytucji gminnych w zakresie planowania i wykonywania prac terenowych oraz zarządzania administracyjnego posiadanymi zasobami. Nasz moduł traktuje temat kompleksowo – od organizacji punktów odbioru odpadów, przez tworzenie harmonogramu zbiórek, wyznaczanie dziennych tras przejazdu, rozliczania wykonanych prac, aż po generowanie raportów wewnętrznych oraz raportowanie do gminy.


Monitoring odbioru odpadów

Zadania na terminalu mobilnym

Systemy wagowe

Systemy wagowe dostarczamy dzięki naszemu partnerstwu z renomowaną austriacka firmą Krickl Waagen Systeme GmbH (KWS). Spełniają one wszelkie normy obowiązujące dla tego typu urządzeń. Rozwiązania znajdują zastosowanie na zasypach śmieciarek, kontenerowcach, dźwigach samochodowych HDS oraz przy ważeniu całej zabudowy pojazdów. Oferujemy bardzo precyzyjny pomiar masy odpadów w warunkach terenowych – do 2 kg w przypadku pojemników, do 5 kg w przypadku kontenerów oraz do 10 kg w przypadku zabudowy. Nasze systemy cechują się uproszczoną procedurą legalizacyjną w ramach obowiązujących przepisów oraz łatwym montażem w każdym rodzaju zabudowy i zasypu. Sumarycznie przekłada się to na niższe koszty oraz prostotę użytkowania.


Ogniwo wagowe

Identyfikacja RFID

Technologia RFID to doskonałe uzupełnienie naszego modułu. Pozwala na automatyczne rozpoznawanie wszelkiego rodzaju obiektów i urządzeń w trybie on-line oraz na uzupełnienie podstawowej wiedzy o stanie wykonywanych zadań w terenie. Dzięki systemowi RFID, oferowanemu w wyniku naszej współpracy z KWS, można prowadzić precyzyjną ewidencję odbioru odpadów od mieszkańców oraz identyfikować konkretne pojemniki i kontenery, wraz z określeniem ich rodzaju. Rozwiązanie ułatwia gromadzenie i raportowanie danych statystycznych, a w połączeniu z systemami wagowymi daje odczyt niezwykle istotnego parametru – gęstości odpadów.


Zdefiniowany obszar administracyjny odbioru odpadów
top
Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek) do poprawnego funkcjonowania i statystyk. Więcej informacji znajduje się w „Polityce prywatności”. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie cookies – zamknij naszą stronę.
Wyrażam zgodę