Wodociągi

frameLOGIC dla segmentu WiK

Nasz system doskonale sprawdza się we wszystkich przedsiębiorstwach pracujących na infrastrukturze sieciowej. Wodociągi i kanalizacje nie są wyjątkiem. Zapewniamy kompleksowość rozwiązania, zarówno w sferze zarządzania flotami pojazdów, jak i kontroli pracy sprzętu specjalistycznego.

Przejrzyste rozliczanie pojazdów

FM.frameLOGIC wspiera pełne rozliczanie floty w przedsiębiorstwach wodno-kanalizacyjnych. Począwszy od wielowątkowej ewidencji środków, przez budowanie historii eksploatacji pojazdów, aż po automatyczne generowanie rozdzielnika kosztów, przesyłanego bezpośrednio do programu finansowo-księgowego. W kontekście branży, warto wyróżnić moduł Karta Drogowa, który rejestruje historię wykorzystania pojazdu oraz czas pracy kierowców, z jednoczesnym rozbijaniem poszczególnych zdarzeń na odpowiednie konta kosztowe. W modelu wspartym telematyką, konta kosztowe odpowiadające poszczególnym zleceniom napełniane są danymi w pełni odzwierciedlającymi rzeczywistą eksploatację pojazdu. Zapewniając pełny obieg karty drogowej, system wspiera lub zastępuje standardowy obieg tego dokumentu, a wraz z komplementarnym produktem – eKarta – wręcz eliminuje papierowy obieg dokumentów.


Karta Drogowa

Kontrola nad serwisami

Dzięki dedykowanemu modułowi serwisowemu, wspieramy rozliczanie napraw pojazdów. Zapewniamy obieg zleceń serwisowych, pełną dokumentację i dokładną ewidencję kosztów na konkretne konta kosztowe. Co istotne, umożliwiamy także kompletne planowanie czynności serwisowych, wraz z wykluczaniem rezerwacji pojazdu na czas napraw.

Opomiarowanie narzędzi specjalistycznych

Współpraca z naszym partnerem biznesowym – firmą Kroll – pozwala nam oferować monitoring urządzeń zabudowy pojazdu. Dzięki temu precyzyjnie prezentujemy szczegółowe informacje nt. pracy wszystkich urządzeń, włącznie z takimi danymi, jak długość wysuniętego węża w danym momencie.

Kroll
Pomiar pracy urządzenia specjalistycznego

Technologie mobilne

Rozwiązania frameLOGIC mogą być uruchomiane na różnych urządzeniach mobilnych. Podzielone według dedykowanych aplikacji, umożliwiają m.in.: zarządzanie brygadami terenowymi, w pełni mobilne prowadzenie kart drogowych, komunikację na linii dyspozytor – brygada i kontrolowanie pozycji floty. Wybór konkretnego sprzętu należy natomiast do użytkownika końcowego. Może on korzystać z całego przekroju urządzeń – od specjalistycznych i odpornych na warunki zewnętrzne terminali, do dostępnych masowo, popularnych tabletów i smartfonów pracujących na systemach iOS, Android i Windows Phone.


Aplikacja mobilna eKarta (Android)
top
Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek) do poprawnego funkcjonowania i statystyk. Więcej informacji znajduje się w „Polityce prywatności”. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie cookies – zamknij naszą stronę.
Wyrażam zgodę