Gospodarowanie paliwem

Paliwowy dylemat

Paliwa stanowią jeden z najistotniejszych kosztów w eksploatacji pojazdów firmowych, zwłaszcza w obliczu ciągłego wzrostu cen. Rozważna gospodarka paliwem często decyduje o rentowności działań lub o konkurencyjności firmy na rynku. Kluczem do sukcesu nie jest jedynie precyzyjny pomiar i rejestracja stanu w zbiornikach, lecz również umiejętne podsumowanie i analiza zebranych informacji.

Nasz sposób

Nasze rozwiązanie to zaawansowany system do kontroli paliwa ‑ FC.frameLOGIC i opiera się na wieloletnim doświadczeniu w wielu branżach. Jesteśmy w stanie zagwarantować unikatową na rynku dokładność pomiaru na poziomie 1,5% w skali wielkości zbiornika, w warunkach drogowych w większości zbiorników z zainstalowaną sondą paliwa.

Dostępne informacje

Dane dostarczamy w przystępnej, graficznej formie oraz w postaci efektywnych raportów. Na nieprawidłowości w korzystaniu z paliwa zwracają uwagę nasi asystenci techniczni, którzy kontaktują się z klientem po zarejestrowaniu zdarzenia. Wypracowanym przez nas narzędziem podnoszącym efektywność analityki paliwowej jest Raport Tendencji, ukazujący trendy w gospodarce paliwem.

top

Objaśnienie

Większość dostępnych na rynku rozwiązań reklamowana jest dokładnością zmierzoną laboratoryjnie przez producentów sond paliwa (1,5%) nie biorąc pod uwagę wahań pomiaru spowodowanych jazdą

Objaśnienie

W zbiornikach o nieregularnych kształtach lub takich, w których instalacja sondy nie jest możliwa - dokładność pomiaru może być mniejsza

Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek) do poprawnego funkcjonowania i statystyk. Więcej informacji znajduje się w „Polityce prywatności”. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie cookies – zamknij naszą stronę.
Wyrażam zgodę