Optymalna eksploatacja

Racjonalizacja wydatków

Optymalizacja kosztów związanych z korzystaniem z floty lub z pracą w terenie, będzie w najbliższych latach konieczne do konkurencyjnego funkcjonowania na rynku. Dodatkowym wyzwaniem przy zarządzaniu flotą czy brygadami terenowymi jest utrzymanie ich w możliwie ciągłej zdolności do pracy. Jednoczesne zwiększenie wydajności wydaje się zadaniem niemożliwym, jednak jest ogromną szansą na wypracowanie przewagi nad konkurentami.

Rozwój dzięki przemyślanym działaniom

Nasze rozwiązania Fleet ManagementFM.frameLOGIC i Field Services – FS.frameLOGIC umożliwiają optymalizację procesów, zadań i czasu, dzięki łatwemu planowaniu, rezerwacji zasobów oraz kontroli. Dzięki nim te same zadania można wykonać szybciej i taniej, a zachowanie maksymalnej dostępności pojazdów firmowych nie wymaga znaczących starań. Efektem wdrożeń naszych systemów jest znaczny wzrost efektywności oraz budowa pozycji na rynku.

top
Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek) do poprawnego funkcjonowania i statystyk. Więcej informacji znajduje się w „Polityce prywatności”. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie cookies – zamknij naszą stronę.
Wyrażam zgodę