Zadania w terenie

Mobilne wyzwanie

Dobre zorganizowanie pracy mobilnych serwisantów, ekip wykonawczych i sieci handlowców oraz utrzymanie nad nimi kontroli to bardzo wymagające zadania. Rozwój firmy, zasięgu działania albo wzrost sprzedaży zwykle utrudniają je jeszcze bardziej. Doskonałym wsparciem w ich rozliczaniu jest moduł eKarta, w pełni obsługiwany za pomocą urządzeń mobilnych. Kwestię komunikacji z pracownikami w terenie zapewnia natomiast Komunikator, również obsługiwany z poziomu smartfona czy tabletu. Wsparcie firmy nowoczesnymi rozwiązaniami jest dziś niezbędne dla każdego biznesu myślącego o dalszym rozwoju.

Wsparcie w terenie

Nasza propozycja to system do zarządzania pracą w terenie – FS.frameLOGIC, który doskonale sprawdza się zarówno w dużych przedsiębiorstwach jak i w zastosowaniach w mniejszej skali. Organizuje prace w terenie za pomocą współdziałania systemu dyspozytorskiego oraz urządzeń przenośnych. Pomaga nie tylko lepiej zaplanować zadania, lecz również jest przydatnym narzędziem dla pracowników, dając im ciągły dostęp do aktualnych informacji.

top
Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek) do poprawnego funkcjonowania i statystyk. Więcej informacji znajduje się w „Polityce prywatności”. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie cookies – zamknij naszą stronę.
Wyrażam zgodę