Nowe mapy do dyspozycji naszych klientów

02.09.2013

Dzięki porozumieniu frameLOGIC z Nokia, wszyscy nasi klienci mogą monitorować swoje pojazdy na nowych mapach – Nokia Here.

Nokia Here powstało jako nowy brand w wyniku przejęcia NAVTEQ przez Nokię i fuzję ich rozwiązania z Nokia Maps. W porównaniu do map NAVTEQ, z których korzystaliśmy dotychczas, Here oferuje znacznie dokładniejszy i bardziej czytelny interfejs. Nowa jakość oznacza możliwość śledzenia pojazdu w widoku satelitarnym. Rozwiązanie, w przeciwieństwie do dotychczasowych map, nie wymaga instalacji programu Java, co gwarantuje użytkownikom odczuwalnie wyższą szybkość i stabilność działania.

 

Nokia Here

 

09.12.2016

frameLOGIC Laureatem Diamentów Forbesa 2017

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że nasza firma znalazła się w prestiżowym gronie najdynamiczniej rozwijających się polskich firm według miesięcznika „Forbes”. „Diamenty Forbesa”  przyznawane są przedsiębiorstwom,…

Zdobądź więcej informacji
30.11.2016

Przełomowe spotkanie 1-Fleet Alliance w Londynie – współpraca europejskiego stowarzyszenia firm telematycznych kwitnie

Londyn, 28 listopada 2016 – W słynnym hotelu Savoy, spotkali się przedsiębiorcy z całej Europy specjalizujący się w systemach IT do kontroli floty. 17-stu członków…

Zdobądź więcej informacji
top
Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek) do poprawnego funkcjonowania i statystyk. Więcej informacji znajduje się w „Polityce prywatności”. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie cookies – zamknij naszą stronę.
Wyrażam zgodę