Nowe oblicze frameLOGIC

04.01.2013

Miło nam poinformować, że gruntownie zmieniliśmy wizerunek naszej marki, podążając za dynamicznym rozwojem naszej firmy. Prezentujemy całkowicie nowe logo a także cały system identyfikacji wizualnej.

Ostatni rok dla naszej firmy to dynamiczny rozwój – zarówno systemu, naszych usług, jak i sukcesy sprzedaży w Polsce i za granicą. Nasi specjaliści z pomocą systemu FLOTA wspierają zarządzanie ponad 10 000 pojazdów w Europie. Gruntowna przemiana wizerunku pozwoli nam pokazać jak bardzo się zmieniliśmy oraz jak wysokie aspiracje mamy na przyszłość.

Zapraszamy do dokładniejszego zapoznania się z nową identyfikacją wizualną na stronie Agencji Kreatywnej Necon – autora projektu.

Przeprojektowanie całej wizualnej strony naszej firmy poparte jest również zmianami w naszej ofercie. Otwarcie się na rynek europejski wymogło na nas zmianę nazw naszych produktów, a także rozszerzenie gamy usług. Doskonale znany Państwu system FLOTA zostanie przemianowany na FM – Fleet Management. Usługi związane z precyzyjną kontrolą paliwa, wraz z podstawowymi funkcjami lokalizacji od teraz nosić będą nazwę FC ‑ Fuel Control. Od stycznia oferować będziemy również zupełnie nowe rozwiązanie do zarządzania brygadami wykonawczymi lub serwisowymi w terenie – FS – Field Services. Z dumą prezentujemy Państwu znaki handlowe tych trzech produktów.

Zapewniamy jednocześnie, że zaprezentowane Państwu działania to tylko zapowiedź jeszcze większych zmian. Rozpoczęliśmy projekt radykalnego unowocześnienia naszych systemów – przede wszystkim w zakresie łatwości obsługi, intuicyjności oraz dostępności na urządzeniach przenośnych.

09.12.2016

frameLOGIC Laureatem Diamentów Forbesa 2017

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że nasza firma znalazła się w prestiżowym gronie najdynamiczniej rozwijających się polskich firm według miesięcznika „Forbes”. „Diamenty Forbesa”  przyznawane są przedsiębiorstwom,…

Zdobądź więcej informacji
30.11.2016

Przełomowe spotkanie 1-Fleet Alliance w Londynie – współpraca europejskiego stowarzyszenia firm telematycznych kwitnie

Londyn, 28 listopada 2016 – W słynnym hotelu Savoy, spotkali się przedsiębiorcy z całej Europy specjalizujący się w systemach IT do kontroli floty. 17-stu członków…

Zdobądź więcej informacji
top
Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek) do poprawnego funkcjonowania i statystyk. Więcej informacji znajduje się w „Polityce prywatności”. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie cookies – zamknij naszą stronę.
Wyrażam zgodę