Nowy, intuicyjny design. Ten sam doskonały system.

03.02.2014

Z dumą informujemy, o gruntownej zmianie designu naszego systemu. Unowocześnienie layoutu, za którym idzie znaczna poprawa użyteczności, to kolejny duży krok w stronę spójności wizerunkowej i budowania świadomości marketingowej na rynku. Dziś oddajemy Państwu do testów wersję beta, która z początkiem marca na stałe zastąpi dotychczasowy wygląd.


Dokładnie rok po przeprowadzeniu rebrandingu i odświeżeniu strony WWW, dokonujemy implementacji nowego designu systemu. Jesteśmy głęboko przekonani, że uporządkowanie warstwy graficznej, która pod każdym kątem spełnia najwyższe normy współczesnego designu, znacznie poprawi wrażenia estetyczne, a poprawa UX przełoży się na intuicyjność w codziennej obsłudze i bardziej efektywną pracę.

Wierzymy, że dbając o jakość w sferze marketingu, odzwierciedlimy tym samym najwyższą jakość naszych usług, która jest doceniana w całej Europie.

Przez miesiąc luty, będziecie Państwo mogli korzystać zarówno z dotychczasowej, jak i nowej warstwy graficznej. Bieżąca wersja znajduje się pod aktualnym adresem. Żeby uzyskać dostęp do nowej wersji systemu należy podmienić w pasku adresu słowo „flota” na „fm”. Jeśli klient logował się dotychczas pod adresem www.flota4.framelogic.pl, to znajdzie nową wersję systemu pod adresem www.fm4.framelogic.pl. Do logowania w obydwu wersjach używamy tych samych danych, a zmiany zapisane w każdej z nich będą widoczne w wersji alternatywnej. Z początkiem marca dotychczasowy layout zostanie zastąpiony nową wersją.

W celu maksymalnego ułatwienia w poruszaniu się po nowej aplikacji, przygotowaliśmy krótki poradnik z najważniejszymi funkcjami. Można go pobrać kilkając tutaj.
Miłej lektury!

09.12.2016

frameLOGIC Laureatem Diamentów Forbesa 2017

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że nasza firma znalazła się w prestiżowym gronie najdynamiczniej rozwijających się polskich firm według miesięcznika „Forbes”. „Diamenty Forbesa”  przyznawane są przedsiębiorstwom,…

Zdobądź więcej informacji
30.11.2016

Przełomowe spotkanie 1-Fleet Alliance w Londynie – współpraca europejskiego stowarzyszenia firm telematycznych kwitnie

Londyn, 28 listopada 2016 – W słynnym hotelu Savoy, spotkali się przedsiębiorcy z całej Europy specjalizujący się w systemach IT do kontroli floty. 17-stu członków…

Zdobądź więcej informacji
top
Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek) do poprawnego funkcjonowania i statystyk. Więcej informacji znajduje się w „Polityce prywatności”. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie cookies – zamknij naszą stronę.
Wyrażam zgodę