Odwiedź nas na targach IAA Commercial Vehicles!

05.08.2014

Oficjalnie potwierdziliśmy udział frameLOGIC w 65. edycji targów IAA Commercial Vehicles, które odbędą się od 25.09 do 02.10 w Hannowerze.

Będzie można nas znaleźć w hali 25 na stanowisku B61. Gorąco zapraszamy do odwiedzin!

Targi IAA Hannover to obecnie największe międzynarodowe targi pojazdów użytkowych na świecie. To także obowiązkowe miejsce spotkań dla specjalistów z dziedziny transportu i logistyki oraz prawdziwych fanatyków motoryzacji. Nie może nas tam zabraknąć!

Obecnością na tych targach rozpoczynamy cykl regularnego pojawiania się na najważniejszych imprezach transportowych w Europie Zachodniej.

09.12.2016

frameLOGIC Laureatem Diamentów Forbesa 2017

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że nasza firma znalazła się w prestiżowym gronie najdynamiczniej rozwijających się polskich firm według miesięcznika „Forbes”. „Diamenty Forbesa”  przyznawane są przedsiębiorstwom,…

Zdobądź więcej informacji
30.11.2016

Przełomowe spotkanie 1-Fleet Alliance w Londynie – współpraca europejskiego stowarzyszenia firm telematycznych kwitnie

Londyn, 28 listopada 2016 – W słynnym hotelu Savoy, spotkali się przedsiębiorcy z całej Europy specjalizujący się w systemach IT do kontroli floty. 17-stu członków…

Zdobądź więcej informacji
top
Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek) do poprawnego funkcjonowania i statystyk. Więcej informacji znajduje się w „Polityce prywatności”. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie cookies – zamknij naszą stronę.
Wyrażam zgodę