Premiera nowej strony

18.02.2013

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym serwisem internetowym. Prezentujemy na nim naszą nową ofertę, zastosowania biznesowe i branżowe naszych rozwiązań a także wiele informacji o naszej firmie.

Nowa strona internetowa frameLOGIC jest kontynuacją zmiany wizerunku naszej marki, która przeprowadzamy od początku tego roku. Nowoczesne logo, zmieniona oferta produktowa naszej firmy i nowe otoczenie wizualne to jednak niewielka część zmian na naszej stronie.

Opracowaliśmy dla Państwa całkowicie nowe treści, dzięki którym lepiej zapoznacie się z działalnością naszej firmy. Poza najważniejszymi informacjami o nas, naszą ofertę prezentujemy z trzech uzupełniających się perspektyw: od strony użyteczności w procesach biznesowych (dział Co robimy), od strony konkretnych rozwiązań i funkcjonalności (dział Rozwiązania) oraz od strony zastosowań w rozmaitych branżach (dział Zastosowania).

Już w dniu premiery nowej strony rozpoczęliśmy przygotowania nad jej rozbudową. Już wkrótce zaprezentujemy opis sprzętu, który stosujemy w naszych rozwiązaniach technologicznych oraz sposoby integrowania się z oprogramowaniem i sprzętem innych producentów.

09.12.2016

frameLOGIC Laureatem Diamentów Forbesa 2017

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że nasza firma znalazła się w prestiżowym gronie najdynamiczniej rozwijających się polskich firm według miesięcznika „Forbes”. „Diamenty Forbesa”  przyznawane są przedsiębiorstwom,…

Zdobądź więcej informacji
30.11.2016

Przełomowe spotkanie 1-Fleet Alliance w Londynie – współpraca europejskiego stowarzyszenia firm telematycznych kwitnie

Londyn, 28 listopada 2016 – W słynnym hotelu Savoy, spotkali się przedsiębiorcy z całej Europy specjalizujący się w systemach IT do kontroli floty. 17-stu członków…

Zdobądź więcej informacji
top
Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek) do poprawnego funkcjonowania i statystyk. Więcej informacji znajduje się w „Polityce prywatności”. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie cookies – zamknij naszą stronę.
Wyrażam zgodę