Przełomowe spotkanie 1-Fleet Alliance w Londynie – współpraca europejskiego stowarzyszenia firm telematycznych kwitnie

30.11.2016

Londyn, 28 listopada 2016 – W słynnym hotelu Savoy, spotkali się przedsiębiorcy z całej Europy specjalizujący się w systemach IT do kontroli floty. 17-stu członków stowarzyszenia 1-Fleet, których firmy śledzą razem więcej niż 500 000 pojazdów w Europie, zdecydowało o zacieśnieniu współpracy.

1Fleet_IMG_8834logo

Kontynuując założenia z poprzednich spotkań w Barcelonie i Budapeszcie, grupa uzgodniła kwestię stworzenia spółki 1-Fleet, komercyjnej jednostki w celu reprezentacji interesów większości członków stowarzyszenia. Cele grupy obejmują współpracę i budowanie sieci kontaktów, promowanie innowacyjności i standaryzacji branży telematycznej, jak również wspólny marketing i umowy handlowe.
Spotkanie obejmowało mianowanie Pedro Zamith, znanej postaci z obszaru technologii w motoryzacji, na stanowisko osoby nadzorującej wdrożenia i rozwój propozycji handlowych w imieniu spółki 1-Fleet.

To było przełomowe spotkanie dla stowarzyszenia 1-Fleet, które przeniosło nasze wspólne działania na nowy poziom” stwierdził JOE Fenech Conti, CEO w firmie Loqus, jednego z założycieli stowarzyszenia. “Jedną z najważniejszych korzyści sojuszu jest to, że dba on o ogólne interesy rynku, a nie o korzyści indywidualnych dostawców. Pomimo bardzo dynamicznych politycznych zmian, które zachodzą w Europie, handel międzynarodowy będzie podtrzymywany, a technologiczne aspekty zostaną ujednolicone. W naszym sojuszu, będziemy wspierać innowacje i podwyższać standardy w temacie telematyki, aby operatorzy floty w Europie odczuli konkretne korzyści”.

Jest to pierwszy w historii ogólnoeuropejski sojusz między liderami w dziedzinie technologii floty i telematyki, który pozwala operatorom flot handlowych korzystać z połączonej siły, globalnej wiedzy i innowacji wniesionych przez zróżnicowanie członkostwa w grupie.

Bardzo istotne było to, że spotkanie w hotelu Savoy odbyło się w sali wykorzystywanej przez Winstona Churchilla, który orędował silniejszej unii między narodami Europy promując wizję “Stanów Zjednoczonych Europy „, powiedział Martin Port, dyrektor zarządzający 1-Fleet, członek BigChange. „Pomimo niepewności związanego z Brexit-em, na spotkaniu panowała powszechna zgoda, że bliższa współpraca jest drogą naprzód oraz że sojusz 1-Fleet powinien odgrywać wiodącą rolę w szybko rozwijającym się rynku telematyki.”

Kontakt:
www: www.1-fleet.com
Email: info@1-fleet.com

O stowarzyszeniu 1-Fleet
1-Fleet Alliance, utworzone przez grupę przedsiębiorców z pasją, to inicjatywa, która ma na celu promowanie innowacji, korzyści skali oraz rozwoju ekosystemu branży telematyki, dzięki szerokiej współpracy pomiędzy jej członkami.

09.12.2016

frameLOGIC Laureatem Diamentów Forbesa 2017

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że nasza firma znalazła się w prestiżowym gronie najdynamiczniej rozwijających się polskich firm według miesięcznika „Forbes”. „Diamenty Forbesa”  przyznawane są przedsiębiorstwom,…

Zdobądź więcej informacji
14.10.2016

frameLOGIC z tytułem Strong Company 2015.

2016 to dla nas obfity rok w nagrody biznesowe. Po wyróżnieniach Quality International i Gazeli Biznesu, zdobyliśmy tytuł mocnej firmy, godnej zaufania – Strong Company…

Zdobądź więcej informacji
top
Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek) do poprawnego funkcjonowania i statystyk. Więcej informacji znajduje się w „Polityce prywatności”. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie cookies – zamknij naszą stronę.
Wyrażam zgodę