Rozwiązania

Technologia jako usługa

Nasze rozwiązanie to usługa wsparcia biznesu z pomocą autorskich systemów informatycznych,nowoczesnych rozwiązań technicznych oraz profesjonalnej pomocy. Oferujemy trzy niezależne aplikacje: FM.frameLOGIC– do zarządzania flotą, FC.frameLOGIC – do efektywnej gospodarki paliwemFS.frameLOGIC – do wsparcia w zarządzaniu pracą w terenie oraz nowoczesny sprzęt do gromadzenia informacji, komunikacji i łatwego dostępu do usługi. Oferujemy również dedykowane rozwiązania indywidualnych problemów.

Profesjonalne wsparcie

Podstawową ideą naszej usługi jest polepszenie jakości zarządzania w firmach, a jest to możliwe jedynie przez ciągłą pomoc w realizacji zadań w zakresie optymalizacji, planowania, administracji, komunikacji, kontroli i raportowania. Stałe wsparcie naszych fachowców w każdym etapie współpracy to uniwersalny sposób na osiągnięcie realnych korzyści z korzystania z naszych usług.

Otwartość i łatwość dostępu

Nasze rozwiązania mogą w łatwy sposób współpracować z wdrożonymi już systemami lub sprzętem, którym dysponuje firma. Wiele takich integracji możliwych jest w naszej ofercie standardowej, lecz jesteśmy również przygotowani do uruchamiania dedykowanych połączeń z innymi aplikacjami i urządzeniami. Jednocześnie dostęp do informacji jest łatwy i intuicyjny, a gromadzone i przetwarzane dane prezentowane są w sposób przejrzysty i nowoczesny, m.in. w tabelach, wykresach oraz na precyzyjnej mapie.

top
Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek) do poprawnego funkcjonowania i statystyk. Więcej informacji znajduje się w „Polityce prywatności”. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie cookies – zamknij naszą stronę.
Wyrażam zgodę