Fuel Control

Najdokładniejsza kontrola paliwa
w całej Europie

FC.frameLOGIC to system do monitoringu i kontroli paliwa
o niespotykanej precyzji. Odczyty z sond zainstalowanych
w zbiornikach są przetwarzane przez wyrafinowany algorytm i sprawdzane przez analityka systemowego. Gwarantuje to niespotykaną dokładność pomiaru – do 1.5% objętości zbiornika w warunkach drogowych. W efekcie, nasi klienci zyskują pełną kontrolę i znaczne oszczędności.

Skuteczna walka z kradzieżami paliwa

Precyzja systemu wynika z 3 kluczowych czynników: niezawodnej sondy paliwowej, unikalnego algorytmu i dedykowanej obsługi analityka. Połączenie tych elementów pozwala gromadzić 3x dokładniejsze dane niż szyna CAN. Dzięki temu, wykrywamy nawet 15 l. upusty i rozbieżności przy tankowaniu. Dodatkowo uszczelniamy obieg paliwa specjalnym zabezpieczeniem wlewu i plombami. Całość tworzy sprawne narzędzie do zapobiegania kradzieżom.

Pełna wiedza o tankowaniach

Każde zarejestrowane tankowanie, poza dokładną informacją o ilości paliwa, dostarcza szereg dodatkowych danych, t.j.: czas zdarzenia, konkretne miejsce wskazane na mapie oraz automatyczne powiązanie z fakturą. Jeśli ilość litrów w baku i na fakturze różni się o więcej niż 1.5% istnieje podejrzenie upustu, które natychmiast jest weryfikowane i zgłaszane przez naszego analityka.

Dedykowany analityk

Każdemu klientowi przydzielamy opiekuna, który na co dzień zajmuje się danymi firmy. Wszystkie podejrzane zdarzenia są przez niego gruntownie sprawdzane. Jeśli któreś zostanie potwierdzone, analityk sam komunikuje o zaistniałej sytuacji. Taki model pozwala zachować naszym klientom pełną kontrolę bez angażowania dodatkowych mocy przerobowych.

Ogromne oszczędności

Koszty paliwa nierzadko stanowią ponad 30% wszystkich kosztów firmy transportowej. Nasze rozwiązanie efektywnie redukuje spalanie, daje kontrolę nad tankowaniami i eliminuje upusty. W efekcie, nasi klienci zyskują średnio od 3 do 10% oszczędności na kosztach paliwa. W skali całej floty są to naprawdę znaczne sumy, które powodują, że inwestycja w system zwraca się bardzo szybko.

Wykrywanie negatywnych trendów

Raport Tendencji to bardzo zaawansowane narzędzie, które wykrywa niepokojące trendy w gospodarce paliwowej. Trafnie analizuje negatywne symptomy z 3 perspektyw: kierowców, pojazdów oraz miejsc ich występowania. Raport pozwala błyskawicznie eliminować główne źródła problemów paliwowych w firmie.

Raport środowiskowy

Na podstawie zgromadzonych danych, system automatycznie tworzy obowiązkowy „Raport zużycia paliwa dla celów ochrony środowiska”. To ogromna oszczędność czasu i uniknięcie żmudnej pracy papierkowej.

top
Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek) do poprawnego funkcjonowania i statystyk. Więcej informacji znajduje się w „Polityce prywatności”. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie cookies – zamknij naszą stronę.
Wyrażam zgodę