Czas pracy kierowcy

Unikaj kosztownych kar

To unikalne rozwiązanie gwarantuje kontrolę w czasie rzeczywistym nad okresami jazd i obowiązkowymi odpoczynkami kierowców. Informacje są pozyskiwane bezpośrednio z tachografu, analizowane pod kątem rozporządzenia 561/2006 i prezentowane „na żywo” dyspozytorowi oraz kierowcy w pojeździe. System zapewnia ogromne oszczędności dzięki unikaniu ogromnych kar za łamanie ustawy.

Porady w czasie rzeczywistym

System informuje na bieżąco o dostępnym czasie jazdy, wymaganych pauzach oraz automatycznie ostrzega o wszelkich nieprawidłowościach. To ogromne ułatwienie w planowaniu tras i realizacji zamówień. Dodatkowo, moduł zapewnia 29-dniowy okres analityczny, dostosowany do przepisów obowiązujących w Unii Europejskiej. Szczegółowe informacje są zbierane w ponad 20 raportach tematycznych, z których na szczególną uwagę zasługuje raport wykroczeń wg taryfikatorów krajów UE.

Zdalny odczyt danych z tachografu

Aby kompleksowo objąć zagadnienie czasu pracy kierowców, stworzyliśmy narzędzie do zdalnego odczytywania tachografów. W praktyce, oznacza to możliwość pobierania pamięci masowej pojazdów bez konieczności ściągania ich na bazę. Jedna karta przedsiębiorcy obsługuje całą flotę i jednym kliknięciem pozwala pozyskać pliki *.DDD z wszystkich pojazdów. Daje to gwarancję, że pliki z kart kierowców i pamięci masowej są zawsze na czas. Rozwiązanie jest niezwykle wygodne, a co ważniejsze, usprawnia organizację pracy firmie i generuje znaczne oszczędności: eliminuje konieczność dojazdów do pojazdu i ściągania go na bazę, ogranicza utracone zyski z tytułu wyłączenia pojazdu, pozwala unikać wysokich kar, etc.

Aktualne dane w kabinie kierowcy

Rozszerzyliśmy nasze wyjątkowe narzędzie do kontroli czasu pracy o wersję mobilną. Od teraz każdy kierowca może mieć dostęp na terminalu mobilnym do dokładnie tych samych danych, które widzi w systemie dyspozytor. Co więcej: system sam rekomenduje kierowcy optymalne zachowania w formie konkretnych porad. To wiedza, która pozwala unikać kosztownych kar.

Raporty tematyczne

Szczegółowe informacje są zbierane w ponad 20 raportach tematycznych, zgodnych z rozporządzeniem 561/2006.

top
Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek) do poprawnego funkcjonowania i statystyk. Więcej informacji znajduje się w „Polityce prywatności”. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie cookies – zamknij naszą stronę.
Wyrażam zgodę