GPS

Cała flota jak na dłoni

Kontrola floty jeszcze nigdy nie była tak prosta i przejrzysta. Monitoruj na bieżąco pozycję i pracę Twoich pojazdów, wszelkie utrudnienia na drogach, oznaczaj na mapie kluczowe obszary. Automatycznie gromadzone dane stworzą podsumowania dające pełny obraz aktywności floty.

Bieżąca lokalizacja pojazdów

System rejestruje bieżącą lokalizację pojazdów i wszystkie dodatkowe zdarzenia, t.j.: tankowania, przerwy, postoje na włączonym silniku czy użycie Webasto. W ten sposób tworzy się kompletna historia trasy, która zawsze będzie dostępna w naszym archiwum.

Natężenie ruchu i utrudnienia drogowe

Każdą informację flotową prezentujemy na szybkiej i czytelnej mapie Nokia Here. Jedną z jej zalet jest zawsze aktualna informacja o bieżącym natężeniu ruchu i występujących utrudnieniach. Dzięki temu nasi klienci cały czas trzymają rękę na pulsie.

Wykres pracy pojazdu

To swego rodzaju billing pracy pojazdu, budowany na podstawie faktycznie zmierzonych danych. To także najprostszy sposób na sprawdzenie czy pojazd jest prawidłowo i optymalnie wykorzystywany. Interaktywny wykres prezentuje nie tylko pracę pojazdu, ale także działanie wszystkich urządzeń pokładowych monitorowanych przez system.

Analiza przebytych tras

W każdej chwili można wrócić do dowolnie pokonanej trasy, aby szczegółowo przeanalizować jej przebieg. Analiza na mapie może dotyczyć dowolnie wybranych zdarzeń (jazda, praca, przerwa, tankowania, etc.). Rozwiązanie pozwala także odtworzyć trasę w formie animacji.

Zdefiniowane miejsca i obszary

Użytkownicy mają możliwość tworzenia w systemie zdefiniowanych miejsc i obszarów. Ułatwiają one nadzorowanie realizowanych zleceń. Każdorazowe dotarcie pojazdu do wyznaczonego miejsca lub jego opuszczenie wywołuje natychmiastowe powiadomienie.

Tunelowanie

Rozwiązanie automatycznie porównuje zaplanowaną trasę z jej faktycznym wykonaniem. W czasie rzeczywistym informuje o opuszczeniu lub powrocie pojazdu na trasę. System pozwala tworzyć szablony tras oraz gotowych tuneli.

top
Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek) do poprawnego funkcjonowania i statystyk. Więcej informacji znajduje się w „Polityce prywatności”. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie cookies – zamknij naszą stronę.
Wyrażam zgodę