Karta drogowa

Profesjonalne wsparcie w rozliczaniu pojazdów

Karta drogowa to kompleksowe narzędzie do rozliczania pojazdów. Może uzupełniać lub całkowicie zastąpić standardowy dokument tego typu. Rozwiązanie zapewnia pełny obieg danych – od wygenerowania karty na indywidualnym formularzu, przez sprawdzenie pozyskanych danych i ich potwierdzenie, do rozliczenia i zamknięcia dokumentu. Integracja z systemami FK pozwala rozliczać karty z podziałem na zdefiniowane konta kosztowe.

Optymalizacja obiegu dokumentów

Moduł pasywny / Moduł aktywny

Narzędzie automatyzujące rozliczenie pracy pojazdów jest ogromnym wsparciem dla każdego kto zarządza flotą. W najszerszym modelu wdrożeniowym, korzystającym z telematyki, rozliczenia te odbywają się na podstawie rzeczywiście zmierzonych danych. Bazują na zaawansowanych narzędziach informatycznych umożliwiających jednoznaczne określenie poniesionych kosztów oraz zmniejszenie nakładów na obieg dokumentów. Rozwiązanie jest udostępniane pracownikom na różnych poziomach struktury organizacyjnej, dzięki czemu wymiana informacji oraz dokumentów może odbywać się bez ich drukowania.

Podział zadań na konta

Moduł pasywny / Moduł aktywny

Karta drogowa nie tylko rejestruje historię wykorzystania pojazdu oraz czas pracy kierowcy, ale jednocześnie rozbija poszczególne zdarzenia na odpowiednie konta kosztowe. W modelu wspartym telematyką, konta kosztowe odpowiadające poszczególnym zleceniom napełniane są danymi w pełni odzwierciedlającymi rzeczywistą eksploatację pojazdu. Komplementarnym uzupełnieniem modułu jest eKarta – rozwiązanie całkowicie eliminujące papierowy obieg karty i przenoszące go na urządzenia mobilne.

top

Objaśnienie

Rozwiązanie IT działające bez urządzeń telematycznych

Objaśnienie

Rozwiązanie IT wsparte pracą urządzeń telematycznych

Objaśnienie

Rozwiązanie IT działające bez urządzeń telematycznych

Objaśnienie

Rozwiązanie IT wsparte pracą urządzeń telematycznych

Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek) do poprawnego funkcjonowania i statystyk. Więcej informacji znajduje się w „Polityce prywatności”. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie cookies – zamknij naszą stronę.
Wyrażam zgodę