Komunikacja

Kierowcy w stałym kontakcie

Narzędzie umożliwia szybką i niezawodną komunikację
z kierowcami, korzystającymi z tabletów zainstalowanych
w pojazdach. Wiadomości wymieniane w taki sposób to znaczna oszczędność w stosunku do wysyłania SMS czy połączeń telefonicznych. Intuicyjna obsługa i płynność działania to dodatkowe atuty, dzięki którym nasi klienci doceniają to rozwiązanie.

Szybka wymiana wiadomości

Wiemy jak istotna jest rola komunikacji w transporcie. Właśnie dlatego oferujemy kilka atrakcyjnych możliwości wymiany informacji pomiędzy dyspozytorem a kierowcą oraz pomiędzy samymi kierowcami. Klient może wybrać pomiędzy dedykowanymi komunikatorami, smartfonami i tabletami. Każdy wybór gwarantuje oszczędności w porównaniu do komunikacji telefonicznej i SMS-owej oraz pełne archiwum rozmów. Zalety rozwiązań wybiegają jednak daleko poza czynnik ekonomiczny.

Przesyłanie punktów trasy

Dużym atutem rozwiązania jest dodatkowa opcja zdalnego definiowania tras i wysyłania punktów pośrednich. Co więcej, rozwiązanie daje możliwość wysyłania kierowcom ważnych komunikatów drogowych o wszelkiego rodzaju utrudnieniach, objazdach i remontach. Całość zaprezentowana jest na najwyższej jakości, pełnej mapie Europy.

top
Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek) do poprawnego funkcjonowania i statystyk. Więcej informacji znajduje się w „Polityce prywatności”. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie cookies – zamknij naszą stronę.
Wyrażam zgodę