Naczepy

Pełna kontrola nad frachtami

Zestaw narzędzi do kontroli naczep i chłodni pozwala uzyskać kompletną wiedzę o przewożonych ładunkach. Zaawansowany algorytm parowania naczep i ciągników, dokładna informacja o temperaturze chłodni oraz czujniki otwarcia przestrzeni ładunkowej dają dyspozytorowi wgląd w kluczowe dane. Zyskaj informacje, które dadzą Ci rynkową przewagę.

Parowanie naczep i ciągników

Wypracowaliśmy unikalny algorytm, który pozwala nam inteligentnie parować ciągnik i naczepę jadące razem. Jeżeli jedno i drugie przemieszcza się przez ponad 5 min. ze zbliżoną prędkością w promieniu 1,5 m., system pokazuje je jako połączoną jednostkę. Klienci dokładnie wiedzą gdzie znajduje się ich fracht, kto go wiezie i kto za niego odpowiada.

Dokładny pomiar temperatury

Posiadamy czujniki temperatury z certyfikacją dla transportu żywności i leków, które spełniają wymagania dokładności do 0,1 °C. Możliwość pomiaru z kilku punktów pozwala na kontrolę temperatury w różnych strefach przestrzeni ładunkowej. Każde przekroczenie zdefiniowanej w systemie wartości minimalnej i maksymalnej jest automatycznie alertowane. Rozwiązanie zapewnia nie tylko kontrolę warunków przewozu ładunku, ale również odpowiedniego przygotowania pojazdu przed załadunkiem towaru.

Bezpieczny fracht

Czujnik otwarcia przestrzeni ładunkowej pozwala na identyfikowanie każdego otwarcia drzwi naczepy. Takie rozwiązanie może pełnić rolę antykradzieżową lub weryfikować wcześniej zdefiniowane miejsca wyładunku lub załadunku. Przygotowane narzędzia pozwalają automatycznie alarmować o otwarciu przestrzeni ładunkowej poza wskazanymi na mapie obszarami.

top
Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek) do poprawnego funkcjonowania i statystyk. Więcej informacji znajduje się w „Polityce prywatności”. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie cookies – zamknij naszą stronę.
Wyrażam zgodę