Opony

Bezpieczeństwo przede wszystkim

We współpracy z firmą Continental, stworzyliśmy niezawodne rozwiązanie do kontroli ciśnienia i temperatury opon. Dostęp dyspozytora do tych bezcennych informacji znacznie popoprawia kwestię bezpieczeństwa pojazdów oraz przekłada się na redukcję spalania. Skala generowanych oszczędności może być naprawdę miłym zaskoczeniem.

Kontrola ciśnienia

Odpowiednie ciśnienie w oponach to podstawa bezpiecznej i ekonomicznej jazdy. System frameLOGIC, korzystając z rozwiązania Conti Pressure Check, oferuje zestaw kilkunastu alertów, które natychmiast powiadamiają dyspozytora o pojawiającym się niebezpieczeństwie, takim jak np. szybki lub powolny spadek ciśnienia czy zablokowane koło. Utrzymanie prawidłowego poziomu ciśnienia to także możliwość redukcji spalania i ograniczenia wydatków na paliwo.

Temperatura opon

Kontrola nad temperaturą to drugi kluczowy element bezpieczeństwa związanego z oponami. Nasze rozwiązanie pokazuje wszelkie zmiany zarówno w czasie rzeczywistym, jak również gromadzi je w formie czytelnych wykresów. Te ostatnie pozwalają na przejrzyste podsumowanie zgromadzonych danych.

top
Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek) do poprawnego funkcjonowania i statystyk. Więcej informacji znajduje się w „Polityce prywatności”. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie cookies – zamknij naszą stronę.
Wyrażam zgodę