Rezerwacje

Planuj efektywnie

Nasze narzędzie całkowicie zmienia podejście do zarządzania rezerwacjami. Szereg użytecznych funkcji, jak np. przejrzysty harmonogram czy opcja zgłaszania zapotrzebowania na pojazdy świetnie organizują pracę w całej firmie i pozwalają skutecznie planować wykorzystanie floty.

Sprawne rezerwacje

Moduł pasywny

Efektywne planowanie wykorzystania pojazdów, jak np. współdzielenie specjalistycznych środków transportu przez wielu dysponentów czy wypożyczanie pojazdów służbowych przez pracowników, jest możliwe dzięki przejrzystemu widokowi harmonogramu rezerwacji. Jest on prezentowany w formie interaktywnego kalendarza.

Zgłaszanie zapotrzebowań

Moduł pasywny

Świetną organizację pracy zapewnia możliwość zgłaszania zapotrzebowania na dany samochód przez użytkowników oraz zatwierdzanie ich przez dyspozytora. Ten ostatni podejmuje decyzję na podstawie kompletnych informacji o dostępności pojazdów, w tym o zaplanowanych serwisach. Skuteczny nadzór nad jego pracą zapewniają raporty generowane przez system oraz integracje z pozostałymi modułami.

top

Objaśnienie

Rozwiązanie działa bez konieczności instalacji GPS i innego hardware'u

Objaśnienie

Rozwiązanie działa bez konieczności instalacji GPS i innego hardware'u

Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek) do poprawnego funkcjonowania i statystyk. Więcej informacji znajduje się w „Polityce prywatności”. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie cookies – zamknij naszą stronę.
Wyrażam zgodę