Utrzymanie floty

Pojazdy zawsze w pełnej gotowości

System zapewnia komplet narzędzi do optymalnego wykorzystania taboru i utrzymania go w pełnej gotowości. Pomagają one w prowadzeniu ewidencji eksploatacji pojazdów i ich wyposażenia oraz gwarantują pełny obieg informacji w procesie serwisowym – od zgłoszenia usterki, przez zaplanowanie naprawy i wykluczenie pojazdu z rezerwacji, aż po rozliczenie kosztów w systemach FK.

Serwis

Moduł pasywny

Moduł Serwis wspiera rozliczanie napraw pojazdów. Zapewnia obieg zleceń serwisowych, wraz z generowaniem dokumentacji, jej archiwizacją oraz przypisaniem kosztów z podziałem na naprawy wewnętrzne i zewnętrzne. W efekcie, aplikacja archiwizuje historię napraw oraz precyzyjnie ewidencjonuje ich koszty. Moduł umożliwia również planowanie czynności serwisowych (wewnętrznych i zewnętrznych), wykluczenie pojazdów z rezerwacji na czas naprawy oraz odnoszenie rozliczenia serwisów na konta kosztowe.

Zarządzanie kosztami

Moduł pasywny

Aplikacja pozwala ewidencjonować wszystkie koszty wynikające z eksploatacji pojazdów. Zarówno standardowe opłaty eksploatacyjne (ubezpieczenia, paliwo, płyny, etc.), jak również koszty napraw i usług serwisowych, realizowanych zarówno wewnętrznie i zewnętrznie. Faktury paliwowe (oraz inne) mogą być importowane bezpośrednio z systemów flotowych (lub z FK/ERP) i przypisywane do konkretnych pojazdów. Jednym z efektów zastosowania modułu jest możliwość wyliczenia rzeczywistego kosztu w odniesieniu do np. 1 przebytego km.

top

Objaśnienie

Rozwiązanie IT działające bez urządzeń telematycznych

Objaśnienie

Rozwiązanie IT działające bez urządzeń telematycznych

Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek) do poprawnego funkcjonowania i statystyk. Więcej informacji znajduje się w „Polityce prywatności”. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie cookies – zamknij naszą stronę.
Wyrażam zgodę