Field Services

Efektywna praca w terenie

Field Services to innowacyjne narzędzie do zarządzania zleceniami w terenie. Optymalizuje ich przebieg na każdym etapie, usprawniając koordynację całego łańcucha prac. Błyskawiczna komunikacja z pracownikami, prosta administracja zleceń oraz pełna ewidencja zasobów sprawiają, że prowadzenie projektów terenowych jeszcze nigdy nie było tak efektywne. Gwarancją jakości jest partnerskie wsparcie, które zapewniają nam Microsoft i Oracle MWM.

Optymalizacja całego łańcucha zleceń

Rozwiązanie kompleksowo traktuje temat optymalizacji całego łańcucha realizowanych zadań – od inicjacji, przez automatyczny rozdział pracy na brygady, aż po końcowe rozliczenie czasu i kosztów. Wsparte silnikiem Oracle MWM, optymalizuje harmonogram pracy brygad w czasie rzeczywistym. Uwzględnia przy tym kluczowe atrybuty, tj.: rodzaj wykonywanych zadań, wymagane kwalifikacje, dostępność pracowników i sprzętu, sytuacje awaryjne, etc. Zarządzanie realizacją odbywa się przy pomocy urządzeń mobilnych, natomiast narzędziem dyspozytorskim jest zintegrowany z nimi interaktywny wykres Gantta.

Bogata funkcjonalność

FS.frameLOGIC to intuicyjny zestaw wielu narzędzi, które ułatwiają planowanie zadań, komunikację z brygadami w terenie, kontrolę postępu prac oraz bezpośrednie wsparcie przy wykonywaniu zadań. Dzięki wykorzystaniu technologii, nawigacja kierowcy do punktu docelowego czy pozyskanie informacji o niezbędnych dla zlecenia zasobach stają się niezwykle proste. Wyjątkową cechą aplikacji jest możliwość jej personalizacji do własnych zastosowań, np.: modyfikacja statusów zleceń, punktów POI czy pól ewidencji pracowników. Rozwiązanie elastycznie współpracuje w zakresie wymiany danych z systemami ZMS / GIS, HR, FK, ERP, etc.

top
Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek) do poprawnego funkcjonowania i statystyk. Więcej informacji znajduje się w „Polityce prywatności”. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie cookies – zamknij naszą stronę.
Wyrażam zgodę