Rozwiązania dedykowane

Dodatkowe funkcje i systemy dedykowane

W wielu przedsiębiorstwach doskonale sprawdzają się nasze gotowe rozwiązania w postaci systemów: FM.frameLOGIC – do zarządzania flotą pojazdów, FC.frameLOGIC – do gospodarowania paliwem i FS.frameLOGIC – do wpierania zarządzania pracą w terenie. Proponujemy oprócz tego przygotowanie przez naszych specjalistów nowych funkcjonalności rozwijających nasze systemy a także kompletne rozwiązania dopasowane do szczególnych wymagań.

Rozpoznanie potrzeb i projektowanie

Nasz zespół składa się z doświadczonych wdrożeniowców umiejących doskonale rozpoznać potrzeby przedsiębiorstwa i zaprojektować takie rozwiązania technologiczne, które je skutecznie zaspokoją. Wnikliwa analiza sytuacji oraz dobra komunikacja z klientem to klucz do sporządzenia udanego projektu funkcjonalnego rozwiązania. Finalny kształt projektu może być jednak wielokrotnie rewidowany zarówno przy wdrożeniu kolejnych wersji testowych. W zależności od sytuacji i rozwiązań stosowanych do tej pory nasi doradcy zaproponują najlepszą metodę wdrożenia rozwiązania.

Eksploatacja pod nadzorem

Staramy się aby najtrudniejszy moment, czyli wdrożenie nowych rozwiązań w firmach był szybki i efektywny. Dlatego wiele uwagi poświęcamy sprawnej instalacji oprogramowania i montażu sprzętu, a także szkoleniu pracowników. Użytkowanie systemu również we wstępnym okresie odbywa się pod naszym bacznym nadzorem.

top
Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek) do poprawnego funkcjonowania i statystyk. Więcej informacji znajduje się w „Polityce prywatności”. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie cookies – zamknij naszą stronę.
Wyrażam zgodę