Transport Management

Zarządzanie zleceniami proste jak nigdy dotąd

TMS.frameLOGIC to system, który doskonale odwzorowuje online cały proces zarządzania zleceniami. Opracowaliśmy go w konsultacji z wieloletnimi praktykami transportu, dzięki czemu jest precyzyjnie skrojony pod realne wymagania branży. Rozwiązanie zapewnia kontrolę nad każdym etapem procesu. Obszerny zestaw dostępnych narzędzi pozwala na automatyzację i usprawnienie wielu codziennych zadań logistyków, gwarantując optymalne wykorzystanie floty.

Księga zleceń

Pełna ewidencja zleceń od kontrahentów, gromadząca tak szczegółowe dane jak: miejsca załadunku i rozładunku, przewożone towary oraz konkretne wymagania co do naczepy. Rozbudowany spis kontrahentów i przewoźników. Moduł prezentuje także aktualny postęp prac nad zleceniem oraz informuje jaka konkretna trasa jest przypisana do jego realizacji.  Narzędzie jest w stanie pobierać zlecenia z systemów zewnętrznych (Transporeon, E-llis, etc.) oraz eksportować je do wybranych formatów.

Aplikacja mobilna

Mobilna końcówka systemu TMS dla kierowcy. Gwarantuje dyspozytorom możliwość przesyłania tras bezpośrednio na terminal  w pojeździe. W drugą stronę, pozwala kierowcom na raportowanie statusami o postępach w wykonywanym zleceniu, wysyłania konkretnej informacji o załadunku / rozładunku oraz przesyłania zdjęć i skanów dokumentów. Na potrzeby Klienta przygotowujemy dedykowane scenariusze realizowanych zleceń, które elastycznie dostosowują się do procedur obowiązujących w danej organizacji.

Planowanie tras

Planer zleceń to rozbudowane narzędzie gwarantujące kontrolę nad realizacją tras w niezwykle przejrzystej formie. Za pomocą diagramów rozłożonych na osi czasu, prezentowane są zlecenia wraz z obecnym statusem ich realizacji. Dzięki metodzie „przeciągnij i upuść” łączenie wielu zleceń w trasy czy przypisywanie zestawów oraz obsady do realizacji trasy nigdy nie było tak proste. Narzędzie jako jedyne na rynku gwarantuje możliwość zarządzania depozytami oraz przepinkami zestawów i kierowców w trakcie realizacji trasy. Ponadto umożliwia proste wyszukiwanie pojazdów do realizacji zleceń powrotnych, zarządzanie zleceniami spedycyjnymi i kontrolowanie absencji kierowców.

Karta drogowa

Narzędzie kontrolingowe dostosowane do specyfiki branży transportowej. Zapewnia ewidencję przebiegów, z podziałem na kilometry krajowe i zagraniczne, wykonane z frachtem i puste. Jest podsumowaniem konsumpcji paliwa i tankowań, zużycia AdBlue. Wszystko to tworzy precyzyjne narzędzie do rozliczania kosztów poszczególnych tras i zleceń.

top
Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek) do poprawnego funkcjonowania i statystyk. Więcej informacji znajduje się w „Polityce prywatności”. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie cookies – zamknij naszą stronę.
Wyrażam zgodę