Spotkajmy się na ICT & Logistiek w Utrechtcie!

08.10.2014

Przed nami udział w kolejnym dużych, międzynarodowych targach – ICT & Logistiek. Zapraszamy do odwiedzania naszego stoiska 29 i 30 października w holenderskim Utrechcie. Będzie można nas znaleźć w hali 04 na stanowisku B025.

ICT & Logistiek to istotny event, na którym będzie można poznać najświeższe innowacje i nowości związane z technologiami informatycznymi w dziedzinie logistyki i transportu. Targi swoją formułą przyciągają z całego regionu wielu aktywnych profesjonalistów działających w tych branżach. Wydarzenie wydaje się więc świetnym forum do dyskusji nad bieżącymi trendami, które dotykają branżę oraz innowacje, które się w jej zakresie wprowadza.

Po IAA Commercial Vehicles w Hannoverze jest to nasza kolejna międzynarodowa impreza w tym roku. Planujemy kontynuować tę strategię i w nadchodzących dwóch kwartałach pojawimy się z na targach w Danii i Niemczech.

09.12.2016

frameLOGIC Laureatem Diamentów Forbesa 2017

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że nasza firma znalazła się w prestiżowym gronie najdynamiczniej rozwijających się polskich firm według miesięcznika „Forbes”. „Diamenty Forbesa”  przyznawane są przedsiębiorstwom,…

Zdobądź więcej informacji
30.11.2016

Przełomowe spotkanie 1-Fleet Alliance w Londynie – współpraca europejskiego stowarzyszenia firm telematycznych kwitnie

Londyn, 28 listopada 2016 – W słynnym hotelu Savoy, spotkali się przedsiębiorcy z całej Europy specjalizujący się w systemach IT do kontroli floty. 17-stu członków…

Zdobądź więcej informacji
top
Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek) do poprawnego funkcjonowania i statystyk. Więcej informacji znajduje się w „Polityce prywatności”. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie cookies – zamknij naszą stronę.
Wyrażam zgodę