Targi Transport Logistic w Monachium

15.06.2013

Na początku czerwca 2013 roku odbyły się największe targi transportowo-logistyczne – Transport Logistic w Monachium. Zaprezentowaliśmy na tej imprezie nasze najnowsze rozwiązania na przestronnym i eleganckim stoisku.

Funkcjonowanie naszych systemów do zarządzania flotą (FM.frameLOGIC) i do zarządzania brygadami terenowymi (FS.frameLOGIC) demonstrowaliśmy na niezależnych „standach” z użyciem wielu dodatkowych urządzeń, takich jak nawigacje, tablety i smartfony.

 

Transport Logistics

 

Aby jak najlepiej pokazać funkcjonowanie systemu do kontroli paliwa (FC.frameLOGIC), zbudowaliśmy interaktywny zestaw prezentacyjny. W przezroczystym zbiorniku zamocowaliśmy sondę paliwa podłączoną bezpośrednio do naszego systemu analizującego poziom paliwa. Przyciski na stole pozwalały odwiedzającym uzupełnić lub upuścić odpowiednią dawkę cieczy. Zmiany w poziomie paliwa prezentowane były na ekranie powyżej.

 

Transport Logistics

 

Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Wszystkim odwiedzającym bardzo dziękujemy za rozmowę, ciekawe pytania i miłe komentarze. Z pewnością już niebawem zaprezentujemy się na innych europejskich targach – informację opublikujemy na naszej stronie www.

09.12.2016

frameLOGIC Laureatem Diamentów Forbesa 2017

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że nasza firma znalazła się w prestiżowym gronie najdynamiczniej rozwijających się polskich firm według miesięcznika „Forbes”. „Diamenty Forbesa”  przyznawane są przedsiębiorstwom,…

Zdobądź więcej informacji
30.11.2016

Przełomowe spotkanie 1-Fleet Alliance w Londynie – współpraca europejskiego stowarzyszenia firm telematycznych kwitnie

Londyn, 28 listopada 2016 – W słynnym hotelu Savoy, spotkali się przedsiębiorcy z całej Europy specjalizujący się w systemach IT do kontroli floty. 17-stu członków…

Zdobądź więcej informacji
top
Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek) do poprawnego funkcjonowania i statystyk. Więcej informacji znajduje się w „Polityce prywatności”. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie cookies – zamknij naszą stronę.
Wyrażam zgodę