Wkrótce: Lokalizacje frameLOGIC na giełdzie TimoCom

08.08.2013

Jeszcze w tym miesiącu klienci frameLOGIC będą mogli korzystać z funkcji lokalizowania swoich pojazdów w systemie kalkulacyjno-trackingowym TimoCom eMap.

Transport Logistics

Podpisanie strategicznego partnerstwa z czołową giełdą usług logistycznych daje użytkownikom naszego systemu możliwość monitorowania na mapie TimoCom pozycji pojazdów w czasie rzeczywistym i udostępnienie ich podglądu zlecającym. Wprowadzenie tego rozwiązania podniesie transparentność i bezpieczeństwo transportów oraz przyczyni się do osiągania wymiernych korzyści biznesowych. Nasz zespół informatyków intensywnie pracuje nad ostatnimi szlifami w integracji obydwu systemów.

Więcej szczegółów już wkrótce.

09.12.2016

frameLOGIC Laureatem Diamentów Forbesa 2017

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że nasza firma znalazła się w prestiżowym gronie najdynamiczniej rozwijających się polskich firm według miesięcznika „Forbes”. „Diamenty Forbesa”  przyznawane są przedsiębiorstwom,…

Zdobądź więcej informacji
30.11.2016

Przełomowe spotkanie 1-Fleet Alliance w Londynie – współpraca europejskiego stowarzyszenia firm telematycznych kwitnie

Londyn, 28 listopada 2016 – W słynnym hotelu Savoy, spotkali się przedsiębiorcy z całej Europy specjalizujący się w systemach IT do kontroli floty. 17-stu członków…

Zdobądź więcej informacji
top
Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek) do poprawnego funkcjonowania i statystyk. Więcej informacji znajduje się w „Polityce prywatności”. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie cookies – zamknij naszą stronę.
Wyrażam zgodę