Zapraszamy na konferencję Soloplan Telematics Day.

17.10.2014

30 października w katowickim hotelu Angelo odbędzie się konferencja poświęcona rozwiązaniom telematycznym – Soloplan Telematics Day. Jako wiodący dostawca rozwiązań do zarządzania flotą oraz oficjalny partner organizatora, zostaliśmy zaproszeni do wygłoszenia prezentacji.

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w tym evencie. Aby odebrać darmowe zaproszenie wystarczy zarejestrować się pod tym linkiem.

Organizatorem konferencji jest niemiecka firma Soloplan – producent oprogramowania do zarządzania procesami transportowo-spedycyjnymi. Systemy Soloplanu i frameLOGIC wzajemnie się uzupełniają, więc nawiązanie współpracy było naturalnym krokiem naprzód. Kilkuletnie partnerstwo obejmuje integrację rozwiązań w zakresie wymiany danych i obsługi zleceń w terenie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w konferencji.

09.12.2016

frameLOGIC Laureatem Diamentów Forbesa 2017

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że nasza firma znalazła się w prestiżowym gronie najdynamiczniej rozwijających się polskich firm według miesięcznika „Forbes”. „Diamenty Forbesa”  przyznawane są przedsiębiorstwom,…

Zdobądź więcej informacji
30.11.2016

Przełomowe spotkanie 1-Fleet Alliance w Londynie – współpraca europejskiego stowarzyszenia firm telematycznych kwitnie

Londyn, 28 listopada 2016 – W słynnym hotelu Savoy, spotkali się przedsiębiorcy z całej Europy specjalizujący się w systemach IT do kontroli floty. 17-stu członków…

Zdobądź więcej informacji
top
Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek) do poprawnego funkcjonowania i statystyk. Więcej informacji znajduje się w „Polityce prywatności”. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie cookies – zamknij naszą stronę.
Wyrażam zgodę